Cenník elektroinštalačných prác

Cenník elektroinštalačných prác

Ceny za prácu vykonanú v oblasti elektroinštalácie sa môžu rôzniť. Je preto dobré nesústrediť sa len na cenníky jednotlivých firiem, ale nechať si vypracovať konkrétny projekt na vašu stavbu či byt, podľa individuálnych požiadaviek.

Cenník elektroinštalačných prác za jednotlivé položky

Pri cenách jednotlivých položiek elektroinštalačných prác sú dôležité také komponenty ako zásuvky, vypínače, prístrojové krabice, ističe, poistková skrinka, káble, svorky a ich montáž a tiež cena sekania, frézovania, drážkovania alebo sadrovania. Samozrejme záleží od množstva použitého materiálu. Cena kabeláže sa pohybuje v rozmedzí od 1000 do 3000 eur pri rodinnom dome veľkom 100 m2. V prípade potreby elektrickej prípojky je cena od 500 eur vyššie s prácou.

Cena za prácu ako hrubá montáž, sekanie či frézovanie a osadzovanie komponentov sa pohybuje okolo 10 eur za jeden kus. Najzákladnejší bleskozvod orientačne stojí 100 eur, pri bežnom rodinnom dome je cena okolo 500 eur, v závislosti od počtu zvodov. Revízia sa pohybuje od 150 do 300 eur. Presná cena pre objekt sa dá určiť až po obhliadke a dohode s klientom na použitých materiáloch.

Potrpieť si na kvalitu sa vypláca

Investícia do kvalitných materiálov sa určite oplatí. Nebudete musieť následne vynakladať financie na opravu porúch a prípadné prerábky. A pamätajte – nájsť dobrých majstrov elektrikárov je na nezaplatenie. Odmenou Vám bude dobre, starostlivo a profesionálne vykonaná práca, s ktorou budete spokojní. Predsa len táto práca sa vykonáva na dlhé roky užívania. Neváhajte kontaktovať našu spoločnosť Net4all, ktorá má početné skúsenosti s prácou v oblastí elektroinštalácií.