Moderné a funkčné softvérové riešenie pre Vašu firmu alebo domácnosť

Odborníci z NET4ALL Vám otvárajú bránu k novým možnostiam efektívnejšieho riadenia procesov vo Vašej spoločnosti. Naša ponuka zahŕňa programovanie web aplikácií a širokú škálu mobilných alebo iných doplňujúcich funkcií.

V závislosti od zadania klienta môže webová aplikácia pozostávať z pár riadkov kódu, ale rovnako sa môže jednať o komplexný program na pár tisíc riadkov. Príkladom jednoduchých webových aplikácií sú kontaktný formulár, bannerový systém, diskusia a podobne. Tešíme sa ale aj neštandardným požiadavkám a jedinečným riešeniam.

Návrh aplikácie u nás vzniká vždy po dôkladnej analýze potrieb klienta. Pracujeme na princípe modularity, aby v prípade zmien v budúcnosti nedochádzalo ku komplikáciam a predraženiu. Na našich riešeniach pracujeme kontinuálne a stále ich vylepšujeme, aby sme klientovi ponúkli najlepší produkt.

Web stránky
1/
Web stránky
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Webová prezentácia je v dnešnej dobe nevyhnutná pre každú spoločnosť alebo kreatívca.

Bez kvalitných webových stránok sa plnohodnotne s vývojom úspešnosti krivky smerom hore podnikať nedá. Bez kvalitných stránok spĺňajúcich dnešné štandardy, dobrého vedenia internetového marketingu a dôslednej analytickej činnosti  je takmer nemožné dlhodobo na internete aj mimo neho uspieť.

Ponúkame Vám niekoľko základných variant webových stránok :


Microsite
  – Jedná sa o malú, úzko zameranú  web prezentáciu. Zvyčajne má za úlohu propagovať jeden výrobok alebo službu a zaujať tak potencionálneho  zákazníka. Mikrosite zvyčajne má vlastnú doménu, ale môže byť umiestnená aj na subdoméne. O danej službe alebo produkte týmto spôsobom môžete návštevníkom poskytnúť vyčerpávajúce informácie, ktoré by sa Vám nevmestili z dôvodu nedostatku miesta na Váš eshop alebo Vašu stránku.

Vďaka mikrosite a kvalitnému popisu máte možnosť nielen prilákať zákazníkov, ale súčasne sa môžete dostať pred konkurenčné weby vo vyhľadávaní. Vzhľadom na úzku špecializáciu mikrosite, sa tieto stránky veľmi dobré optimalizujú aj na viac kľúčových slov čo sa pozitívne odzrkadľuje celkovo na SEO zákazníkových weboch.
Obsahuje : administračný systém, originálny grafický návrh, 1-5 podstránok, 1 formulár

Jednoduchá web prezentácia – Sa dá charakterizovať ako rozšírená verzia Mikrosite. Jedná sa o web prezentáciu, kde je kladený dôraz na presné cielenie alebo zameranie a veľmi originálne grafické spracovanie pri zachovaní priaznivej ceny. Je vhodná pre začínajúcich podnikateľov alebo pre zákazníkov, ktorí potrebujú jednoduchý informačný kanál pre svojich klientov.
Obsahuje : administračný systém, originálny grafický návrh, 5-15 podstránok, 1-3 formuláre

Firemný web – Webová prezentácia určená pre firemnú klientelu ako výkladná skriňa spoločnosti na webe. Jedná sa o bezpečnú profesionálne spracovanú webovú prezentáciu, s kvalitným CMS systémom a grafickým dizajnom na mieru. Zákazník má možnosť nechať si doprogramovať  moduly a funkcionality podľa individuálnych požiadaviek.
Obsahuje : kvalitný administračný CMS systém, originálny grafický návrh, 1-20 podstránok, 1-5 formulárov, modul newsletter, modul referencie.

Web portál, veľký web projekt  – Jedná sa o veľkú firemnú prezentáciu alebo web portál. Účelom tohto web riešenia je poskytnutie vyčerpávajúcich informácií, množstvo článkov, textov, obrázkov, komentárov, ankiet, galérií atď. …

Uvedené informácie sú všeobecné a k riešeniu jednotlivých projektov, požiadaviek a cenových ponúk pristupujeme individuálne, nakoľko každý projekt je jedinečný a je potrebné mu venovať rôzny čas.
Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Internetový obchod
2/
Internetový obchod
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Internetový obchod – je internetový nástroj určený pre predaj prostredníctvom celosvetovej siete internet. Neobmedzuje Vás vzdialenosť medzi Vami a zákazníkom, dovoľuje Vám prevádzkovať eshop v rôznych jazykových mutáciách, aby ste boli zahraničným zákazníkom bližšie.

Cenotvorba pri tomto riešení je vlastne stavebnica, v ktorej si po vzájomnej konzultácií a analýze funkčnosti vyberieme moduly potrebné pre výstavbu a prevádzku internetového obchodu podľa Vašich predstáv.

Pomôžeme Vám rozbehnúť eshop a nastavíme prepojenie s mobilnou aplikáciou a sociálnymi sieťami. Dobre a prehľadne naprogramovanie webových aplikácií prináša zákazníkom ľahší postup pri nákupe vo Vašom eshope. Úlohou nášho riešenia je priniesť zvýšenie interakcií medzi webovou aplikáciou a jej návštevníkom. Rovnako myslíme aj na redakčný systém pre manažment obsahu (CMS), aby ovládateľnosť eshopu alebo inej webovej aplikácie bola čo najjednoduchšia.

Pred spustením do ostrej prevádzky sú naše riešenia podrobené dôkladnému testovaniu. Okrem bezchybnej responzívnosti kladieme dôraz aj na rýchlosť načítania a bezpečnosť.

Súčasťou našich služieb je aj údržba a aktualizácia naprogramovaných riešení. Moderné, ale hlavne funkčné aplikácie v prvom rade optimalizujú Vaše firemné procesy. V druhom rade netreba zapomínať, že zjednodušenie procesov na strane zákazníka, prináša zvýšený záujem a zisky.

Priblížte sa svojim zákazníkom a vybudujte si priestor na posilnenie Vašej značky. Nový komunikačný kanál v podobe mobilnej aplikácie ponúka možnosti, ktoré Vaši zákazníci určite ocenia.

Aplikácie na zákazku
3/
Aplikácie na zákazku
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Nenašli ste riešenie pre Vás alebo máte špecifické požiadavky na vývoj a výrobu aplikácie ? Naprogramujeme Vám podľa Vašich požiadaviek akúkoľvek aplikáciu. Náš tým programátorov dokáže pre Vás zabezpečiť vývoj a programovanie v : PHP, Java, Delphi, C/C++, Assembler.
Kvalita, rýchlosť a prehľadnosť kódu sú pre nás samozrejmosťou.

V prípade, že Vaša terajšia aplikácia nespĺňa svojim dizajnom a funkcionalitou Vaše požiadavky je najvyšší čas dať si vytvoriť vlastnú aplikáciu, ktorá presne kopíruje Vaše potreby. Internet ponúka množstvo aplikácii a rôznych nástrojov zadarmo, ktoré ste pravdepodobne už vyskúšali. V niektorých prípadoch môže takéto riešenie vyriešiť problém, ale v mnohých iných situáciách je potreba vývoja vlastnej aplikácie jediným východiskom.

Pri tvorbe aplikácií na kľúč dbáme na absolútnu integritu novej aplikácie v rámci Vašej existujúcej IT infraštruktúry. Vynikajúca integrita prináša rýchlosť, spoľahlivosť a možnosť ďalšej softvérovej nadstavby v prípade potreby.

Venujeme sa vývoju aplikácií od jednoduchých evidenčných systémov, cez databázy a objednávkové formuláre , po komplexnú integráciu viacerých softvérových platforiem.

Aplikácie pre mobilné zariadenia
4/
Aplikácie pre mobilné zariadenia
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Nástup smartfónov a mobilných zariadení a ich rastúca popularita udáva nový trend aj vo vývoji aplikácií ovládaných cez mobilné zariadenia. Či už potrebujete aplikáciu na monitoring a riadenie procesov vo vašom dome alebo aplikáciu pre zlepšenie služieb zákazníkom, ste na správnom mieste.

Mobilná aplikácia umožňuje priblíženie sa k Vašim zákazníkom, ktorí trávia čoraz viacej času na webe prostredníctvom ich smartfónu. Mať vlastnú aplikáciu je trend a je určite súčasťou úspešného budovania značky. V závislosti od účelu a parametrov aplikácie môže slúžiť za účelom reklamy a propagácie pre firmu.

Momentálne je na trhu dostupnosť aplikácií skoro neobmedzená. Množstvo z nich je zadarmo a riešia všetko, na čo si len spomenieme. Rozhodujúcim faktorom pri úspešnosti aplikácie je jej funkčnosť. Dôležitými prvkami úspešných aplikácií sú jednoduchosť a prehľadné užívateľské rozhranie. Určite nevyžadujte od užívateľov, aby písali dlhé texty, preklikávali sa viacerými podstránkami, alebo boli nútení veľa čítať. Dobrá aplikácia musí fungovať na prvý klik a bez návodu.

Programovanie inteligentných riešení
5/
Programovanie inteligentných riešení
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Ponúkame programovanie inteligentných inštalácií pre domácnosti. Komplexne Vám naprogramujeme funkcionalitu Vášho riešenia. Zautomatizujeme procesy, prípadne doprogramujeme funkčnosť Vášho riešenia presne tak, aby Vám prinášalo radosť a uľahčilo celkové ovládanie množstva prístrojov, ktoré sú súčasťou Vášho riešenia. Ak bude potrebné, podľa Vašich požiadaviek, pridáme zariadenia do Vášho inteligentného riešenia po hardvérovej aj softvérovej stránke, lokalizujeme Vám prostredie aby ste všetkému rozumeli, prerobíme Vám grafické ovládacie rozhranie a mnoho ďalšieho.

V rámci priemyselnej automatizácie pre Vás zautomatizujeme Vaše procesy vo firme alebo výrobe. Zabezpečíme komplexný audit na funkčnosť riešenia, optimalizujeme procesy výroby resp. navrhneme výhodnejšie riešenia pre úsporu času a finančných prostriedkov a následne samozrejme všetko naprogramujeme a otestujeme podľa požiadaviek.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si o všetkých naších
aktivitách na blogu.

Inteligentná domácnosť
Čítať celý článok
Inteligentná domácnosť
  • 08.08.2020
  • 0
Máte záujem zjednodušiť a uľahčiť si život vo svojej domácnosti? Moderným riešením je takzvaný smarthome, teda inteligentná domácnosť. Vďaka inteligentným inštaláciám dokážete ovládať vykurovanie, osvetlenie, tienenie, chladenie, elektroinštaláciu, vodu, plyn a mnoho ďalšieho ako napríklad zámky na dverách, zavlažovací systém, poprípade kamery. Všetko budete mať pod kontrolou a bez zbytočnej námahy. Nie je to hudba budúcnosti ani vychytávka pre „vyvolených“ S inteligentovou domácnosťou sa dnes nemusíte stretnúť len v sci-fi filmoch či hriešne drahých vilách, ale môžete si ju naplánovať už pri projekte vášho rodinného domu alebo rekonštrukcii domu či bytu. Získate tak riešenie, ktorým ušetríte svoj čas, pretože mnohé veci budú ovládané automaticky za vás, ale presne podľa vašich predstáv. Aké sú výhody inteligentnej domácnosti? Praktickosť smart riešenia ovládania domácnosti znamená komfort a pohodlie pre jeho užívateľa. Zmysel inteligentnej domácnosti tkvie v automatizácii riadenia jednotlivých spomínaných prvkov v domácnosti. To je možné dosiahnuť inteligentnou inštaláciou, teda kabelážou. Nemalou výhodou, ktorá určite hovorí v prospech moderného riešenia ovládania domácnosti je úspora, pretože správnym nastavením je možné ušetriť financie na energiách. To je najlepšie riešiť priamo s odborníkmi a technikmi, ktorí sa prispôsobia vašim požiadavkám a vyberú pre vás najvhodnejšie a najekonomickejšie riešenie. Plusom je tiež zabezpečenie bezpečnosti pri chode domácnosti. Takéto ovládanie vami zvolených prvkov (najmä kúrenie, voda, plyn, osvetlenie, klíma, bezpečnostné prvky a iné) je prispôsobené vašim požiadavkám, ušetrí čas a v konečnom dôsledku uľahčí život. Zvýši Vám tak viac priestoru pre rodinu, zábavu či hobby.
Tlačidlá pre inteligentný dom
Čítať celý článok
Tlačidlá pre inteligentný dom
  • 03.08.2020
  • 0
Tlačidlá pre inteligentný dom alebo smart home je stále viac populárnym riešením bývania. Má svoje neodškriepiteľné výhody v podobe uľahčenia udržiavania chodu domácnosti, zabezpečenie bezpečia, úspory času či financií. Princíp inteligentnej domácnosti a jej ovládania Zmysel inteligentného ovládania jednotlivých prvkov v domácnosti je v tom, aby boli zautomatizované. Riadenie smart home môže byť či už prostredníctvom tlačidiel na stenách alebo najčastejšie cez rozličné aplikácie v telefónoch alebo tabletoch. Tlačidlá pre inteligentný dom Pod kontrolou môžete mať vo svojom dome prakticky všetko. Prioritne ide o osvetlenie, elektrinu, vodu, kúrenie, ale aj klimatizáciu, otváranie vstupných brán, kamerový systém alebo audiovizuálnu techniku. To všetko je riadené centrálne cez rôzne tlačidlá, integrované ovládacie panely, TV, smartphone alebo tablet. Prečo je smart ovládanie tak obľúbené Odpoveď je viac ako jasná. Pomocou jednoduchých krokov a stlačení tých správnych tlačidiel či jednoduchých klikov v aplikácii máte hneď postarané o to, čo potrebujete. Napríklad vypnúť svetlo v celom dome, predhriať si miestnosti v treskúcej zime, vypnúť kúrenie podľa potreby alebo stopnúť zavlažovanie, keď začne pršať. Takto domácnosť značne ušetrí za energie. Smart riešenie má aj svoj nadštandard napríklad v podobe otvorenia brány pri vstupe auta do garáže, zapnutia hudby alebo stlmenia intenzity osvetlenia. Zjednodušenie činnosti v domácnosti, úspora času a financií sú jasné dôvody, prečo je inteligentná domácnosť vyhľadávaným riešením.
Slaboprúdové rozvody
Čítať celý článok
Slaboprúdové rozvody
  • 27.07.2020
  • 0
Kde všade sa slaboprúdové rozvody aplikujú? Ako sa využívajú? Všetko čo potrebujete vedieť o rozdieloch medzi slabo a silnoprúdovými rozvodmi sa dozviete v tomto článku. Na čo sa používajú slaboprúdové rozvody? Hneď v úvode si musíme ujasniť, na čo konkrétne sa slabo prúdové rozvody využívajú. Podobne ako silno prúdové rozvody, tvoria základnú súčasť elektroinštalačných prác. Slaboprúdové rozvody a kabeláž slúžia na prenos dát a informácií. Na rozdiel od silnoprúdových rozvodov, ktoré privádzajú jednofázový a trojfázový prúd od elektrickej prípojky do objektu, pri ktorých ide najmä o káblové vedenia do 22 kV, káblové prípojky NN/VN, transformátorové stanice, elektroinštalácie technologických zariadení a liniek, motorové pohony v priemysle, svetelné a zásuvkové rozvody či elektrické vykurovanie. Kde všade majú slaboprúdové rozvody svoje uplatnenie a opodstatnenie? Dá sa povedať, že slaboprúdové rozvody sú využívané takmer všade. Či už ide o rodinný dom, panelák, bytovku alebo administratívnu budovu či výrobnú halu. Používajú sa napríklad pri dátových, televíznych rozvodoch, komunikačných kanáloch, počítačovej sieti, audiovizuálnej technike (FM rádia, LCD televízory, domáce kino), kamerových systémoch alebo protipožiarnej ochrane či zabezpečovacom systéme, jednoducho povedané všade tam, kde je potrebné byť smart. Slaboprúdové inštalácie sa tykajú exteriéru rovnako ako interiéru. Dôležitosť slaboprúdovej kabeláže Slaboprúdové rozvody sú dnes nemenej dôležité, či už pre domácnosť, polyfunkčné objekty alebo do firmy ako tie silnoprúdové. Stávajú sa čoraz viac komplikovanejšími, preto by mala byť ich inštalácia v rukách odborníkov, ktorí dokážu zabezpečiť fundovanú kabeláž a následne aj servis.