Moderné a funkčné softvérové riešenie pre Vašu firmu alebo domácnosť

Odborníci z NET4ALL Vám otvárajú bránu k novým možnostiam efektívnejšieho riadenia procesov vo Vašej spoločnosti. Naša ponuka zahŕňa programovanie web aplikácií a širokú škálu mobilných alebo iných doplňujúcich funkcií.

V závislosti od zadania klienta môže webová aplikácia pozostávať z pár riadkov kódu, ale rovnako sa môže jednať o komplexný program na pár tisíc riadkov. Príkladom jednoduchých webových aplikácií sú kontaktný formulár, bannerový systém, diskusia a podobne. Tešíme sa ale aj neštandardným požiadavkám a jedinečným riešeniam.

Návrh aplikácie u nás vzniká vždy po dôkladnej analýze potrieb klienta. Pracujeme na princípe modularity, aby v prípade zmien v budúcnosti nedochádzalo ku komplikáciam a predraženiu. Na našich riešeniach pracujeme kontinuálne a stále ich vylepšujeme, aby sme klientovi ponúkli najlepší produkt.

Web stránky
1/
Web stránky
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Webová prezentácia je v dnešnej dobe nevyhnutná pre každú spoločnosť alebo kreatívca.

Bez kvalitných webových stránok sa plnohodnotne s vývojom úspešnosti krivky smerom hore podnikať nedá. Bez kvalitných stránok spĺňajúcich dnešné štandardy, dobrého vedenia internetového marketingu a dôslednej analytickej činnosti  je takmer nemožné dlhodobo na internete aj mimo neho uspieť.

Ponúkame Vám niekoľko základných variant webových stránok :


Microsite
  – Jedná sa o malú, úzko zameranú  web prezentáciu. Zvyčajne má za úlohu propagovať jeden výrobok alebo službu a zaujať tak potencionálneho  zákazníka. Mikrosite zvyčajne má vlastnú doménu, ale môže byť umiestnená aj na subdoméne. O danej službe alebo produkte týmto spôsobom môžete návštevníkom poskytnúť vyčerpávajúce informácie, ktoré by sa Vám nevmestili z dôvodu nedostatku miesta na Váš eshop alebo Vašu stránku.

Vďaka mikrosite a kvalitnému popisu máte možnosť nielen prilákať zákazníkov, ale súčasne sa môžete dostať pred konkurenčné weby vo vyhľadávaní. Vzhľadom na úzku špecializáciu mikrosite, sa tieto stránky veľmi dobré optimalizujú aj na viac kľúčových slov čo sa pozitívne odzrkadľuje celkovo na SEO zákazníkových weboch.
Obsahuje : administračný systém, originálny grafický návrh, 1-5 podstránok, 1 formulár

Jednoduchá web prezentácia – Sa dá charakterizovať ako rozšírená verzia Mikrosite. Jedná sa o web prezentáciu, kde je kladený dôraz na presné cielenie alebo zameranie a veľmi originálne grafické spracovanie pri zachovaní priaznivej ceny. Je vhodná pre začínajúcich podnikateľov alebo pre zákazníkov, ktorí potrebujú jednoduchý informačný kanál pre svojich klientov.
Obsahuje : administračný systém, originálny grafický návrh, 5-15 podstránok, 1-3 formuláre

Firemný web – Webová prezentácia určená pre firemnú klientelu ako výkladná skriňa spoločnosti na webe. Jedná sa o bezpečnú profesionálne spracovanú webovú prezentáciu, s kvalitným CMS systémom a grafickým dizajnom na mieru. Zákazník má možnosť nechať si doprogramovať  moduly a funkcionality podľa individuálnych požiadaviek.
Obsahuje : kvalitný administračný CMS systém, originálny grafický návrh, 1-20 podstránok, 1-5 formulárov, modul newsletter, modul referencie.

Web portál, veľký web projekt  – Jedná sa o veľkú firemnú prezentáciu alebo web portál. Účelom tohto web riešenia je poskytnutie vyčerpávajúcich informácií, množstvo článkov, textov, obrázkov, komentárov, ankiet, galérií atď. …

Uvedené informácie sú všeobecné a k riešeniu jednotlivých projektov, požiadaviek a cenových ponúk pristupujeme individuálne, nakoľko každý projekt je jedinečný a je potrebné mu venovať rôzny čas.
Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Internetový obchod
2/
Internetový obchod
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Internetový obchod – je internetový nástroj určený pre predaj prostredníctvom celosvetovej siete internet. Neobmedzuje Vás vzdialenosť medzi Vami a zákazníkom, dovoľuje Vám prevádzkovať eshop v rôznych jazykových mutáciách, aby ste boli zahraničným zákazníkom bližšie.

Cenotvorba pri tomto riešení je vlastne stavebnica, v ktorej si po vzájomnej konzultácií a analýze funkčnosti vyberieme moduly potrebné pre výstavbu a prevádzku internetového obchodu podľa Vašich predstáv.

Pomôžeme Vám rozbehnúť eshop a nastavíme prepojenie s mobilnou aplikáciou a sociálnymi sieťami. Dobre a prehľadne naprogramovanie webových aplikácií prináša zákazníkom ľahší postup pri nákupe vo Vašom eshope. Úlohou nášho riešenia je priniesť zvýšenie interakcií medzi webovou aplikáciou a jej návštevníkom. Rovnako myslíme aj na redakčný systém pre manažment obsahu (CMS), aby ovládateľnosť eshopu alebo inej webovej aplikácie bola čo najjednoduchšia.

Pred spustením do ostrej prevádzky sú naše riešenia podrobené dôkladnému testovaniu. Okrem bezchybnej responzívnosti kladieme dôraz aj na rýchlosť načítania a bezpečnosť.

Súčasťou našich služieb je aj údržba a aktualizácia naprogramovaných riešení. Moderné, ale hlavne funkčné aplikácie v prvom rade optimalizujú Vaše firemné procesy. V druhom rade netreba zapomínať, že zjednodušenie procesov na strane zákazníka, prináša zvýšený záujem a zisky.

Priblížte sa svojim zákazníkom a vybudujte si priestor na posilnenie Vašej značky. Nový komunikačný kanál v podobe mobilnej aplikácie ponúka možnosti, ktoré Vaši zákazníci určite ocenia.

Aplikácie na zákazku
3/
Aplikácie na zákazku
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Nenašli ste riešenie pre Vás alebo máte špecifické požiadavky na vývoj a výrobu aplikácie ? Naprogramujeme Vám podľa Vašich požiadaviek akúkoľvek aplikáciu. Náš tým programátorov dokáže pre Vás zabezpečiť vývoj a programovanie v : PHP, Java, Delphi, C/C++, Assembler.
Kvalita, rýchlosť a prehľadnosť kódu sú pre nás samozrejmosťou.

V prípade, že Vaša terajšia aplikácia nespĺňa svojim dizajnom a funkcionalitou Vaše požiadavky je najvyšší čas dať si vytvoriť vlastnú aplikáciu, ktorá presne kopíruje Vaše potreby. Internet ponúka množstvo aplikácii a rôznych nástrojov zadarmo, ktoré ste pravdepodobne už vyskúšali. V niektorých prípadoch môže takéto riešenie vyriešiť problém, ale v mnohých iných situáciách je potreba vývoja vlastnej aplikácie jediným východiskom.

Pri tvorbe aplikácií na kľúč dbáme na absolútnu integritu novej aplikácie v rámci Vašej existujúcej IT infraštruktúry. Vynikajúca integrita prináša rýchlosť, spoľahlivosť a možnosť ďalšej softvérovej nadstavby v prípade potreby.

Venujeme sa vývoju aplikácií od jednoduchých evidenčných systémov, cez databázy a objednávkové formuláre , po komplexnú integráciu viacerých softvérových platforiem.

Aplikácie pre mobilné zariadenia
4/
Aplikácie pre mobilné zariadenia
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Nástup smartfónov a mobilných zariadení a ich rastúca popularita udáva nový trend aj vo vývoji aplikácií ovládaných cez mobilné zariadenia. Či už potrebujete aplikáciu na monitoring a riadenie procesov vo vašom dome alebo aplikáciu pre zlepšenie služieb zákazníkom, ste na správnom mieste.

Mobilná aplikácia umožňuje priblíženie sa k Vašim zákazníkom, ktorí trávia čoraz viacej času na webe prostredníctvom ich smartfónu. Mať vlastnú aplikáciu je trend a je určite súčasťou úspešného budovania značky. V závislosti od účelu a parametrov aplikácie môže slúžiť za účelom reklamy a propagácie pre firmu.

Momentálne je na trhu dostupnosť aplikácií skoro neobmedzená. Množstvo z nich je zadarmo a riešia všetko, na čo si len spomenieme. Rozhodujúcim faktorom pri úspešnosti aplikácie je jej funkčnosť. Dôležitými prvkami úspešných aplikácií sú jednoduchosť a prehľadné užívateľské rozhranie. Určite nevyžadujte od užívateľov, aby písali dlhé texty, preklikávali sa viacerými podstránkami, alebo boli nútení veľa čítať. Dobrá aplikácia musí fungovať na prvý klik a bez návodu.

Programovanie inteligentných riešení
5/
Programovanie inteligentných riešení
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Ponúkame programovanie inteligentných inštalácií pre domácnosti. Komplexne Vám naprogramujeme funkcionalitu Vášho riešenia. Zautomatizujeme procesy, prípadne doprogramujeme funkčnosť Vášho riešenia presne tak, aby Vám prinášalo radosť a uľahčilo celkové ovládanie množstva prístrojov, ktoré sú súčasťou Vášho riešenia. Ak bude potrebné, podľa Vašich požiadaviek, pridáme zariadenia do Vášho inteligentného riešenia po hardvérovej aj softvérovej stránke, lokalizujeme Vám prostredie aby ste všetkému rozumeli, prerobíme Vám grafické ovládacie rozhranie a mnoho ďalšieho.

V rámci priemyselnej automatizácie pre Vás zautomatizujeme Vaše procesy vo firme alebo výrobe. Zabezpečíme komplexný audit na funkčnosť riešenia, optimalizujeme procesy výroby resp. navrhneme výhodnejšie riešenia pre úsporu času a finančných prostriedkov a následne samozrejme všetko naprogramujeme a otestujeme podľa požiadaviek.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si o všetkých naších
aktivitách na blogu.

3D obraz
Čítať celý článok
3D obraz
  • 21.03.2016
  • 0
Reproduktorová sústava je zariadenie na premenu elektrického signálu z audio zariadení na počuteľný zvuk. Reproduktorové sústavy sa používajú pre ozvučenie vo frekvenčnom pásme počuteľnom pre ľudské ucho
Priestorový zvuk
Čítať celý článok
Priestorový zvuk
  • 15.03.2016
  • 0
Zvuk je pozdĺžne mechanické vlnenie v látkovom prostredí schopné vyvolávať v uchu sluchový vnem. Frekvencia zvuku sa nachádza v rozpätí od 20 Hz – 20 kHz. Mimo týchto hraníc človek zvuk nevníma.
Zázraky vedy – Ide to na vodu !
Čítať celý článok
Zázraky vedy – Ide to na vodu !
  • 10.03.2016
  • 0
Nepredstaviteľný potenciál vodíkového generátora. Priama hrozba pre krajiny OPEC a fosílne palivá. Zelená energia na dosah. Reálne perpetu mobile ?