Audiovizuálna technika ovládaná komfortne z jedného miesta

Firma NET4ALL vypracuje projekt a následne zrealizuje inštaláciu multimediálnej techniky  pre Váš domov, firmu, alebo verejný priestor. Garantujeme kvalitnú realizáciu a komfort ovládania z jedného ovládacieho panelu pre všetky naše riešenia.

Naši experti majú okrem technických zručností množstvo skúseností so situáciami, keď treba skĺbiť efektívnosť riešenia, stavbárske normy, ale aj estetickú stránku projektu. Ak nemáte ešte kompletnú predstavu o zariadeniach a funkcionalite, určite sa obráťte na nás a my Vám radi poradíme a navrhneme také riešenie, ktoré presne potrebujete. Od Vás na začiatok očakávame približnú predstavu a finančný rozpočet.

Multimédia pre Váš domov

V súkromnom sektore sa špecializujeme na inštaláciu domácich kín a komplexných TV systémov. Dbáme na funkčnosť integrovaných zariadení, preto venujeme zvýšenú pozornosť programovaniu ovládania. Vždy Vám ukážeme ako používať nainštalovanú techniku, aby ste potenciál vášho domáceho kina využívali naplno. Okrem týchto, pre nás samozrejmých služieb, Vám ukážeme  aj možnosti budúceho rozšírenia, ktoré máte k dispozícii.

V našej ponuke nájdete aj najmodernejšie technológie, ktorých dostupnosť pre domácnosti bola pred nedávnom nemysliteľná. Systém Dolby Atmos Vám prinesie dokonalý zvuk bez nežiadúcich skreslení. V závislosti od požiadaviek klienta vieme nainštalovať 3D zobrazovacie jednotky, ale aj obrazovky s najvyšším rozlíšením 4K a preniesť zážitok z kina do vášho domova.

Multimédia pre firmy

Vo firemnom sektore sa zameriavame na ozvučenie firemných a verejných priestorov. Ozvučujeme, hotely, bary, kiná, fitness centrá, obchodné priestory a verejné inštitúcie.  Stále obľúbené sú veľkoplošné LED obrazovky zvyčajne využívané na komerčné a propagačné účely. Zabezpečujeme techniku aj pre obecné rozhlasy a komunikačné systémy vo firmách. Naše riešenia poskytujú možnosť ovládať multimédia z jedného miesta.  Tento systém je využívaný napríklad v hoteloch v rámci správy video obsahu v hotelových izbách. Ďalej sú to populárne obrazovky pred bežiacimi pásmi vo fitness centrách, ktorých obsah sa dá plne zautomatizovať a riadiť z jedného zariadenia.

Ozvučenie
1/
Ozvučenie
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Navrhneme a zrealizujeme ozvučenie vašich priestorov a objektov. Naprojektujeme presné riešenie, ktoré bude finančne výhodné a bude zodpovedať vašim možnostiam. Našu prácu oceníte či už sa jedná o ozvučenie domácnosti, kancelárie, konferenčnej miestnosti, diskotéky, kina, baru, alebo obecného rozhlasu. Do vášho nového audio systému môžeme implementovať najnovšie technológie pre priestorový zvuk alebo HIFI. Rozhodnutie, aký systém si vyberiete je len na Vás.

 • Domáce kino
 • Obecný a mestský rozhlas
 • Polyfunkčné objekty
 • Nočné kluby / diskotéky
 • Bary a pohostinstvá
 • Konferenčné miestnosti
 • Objekty pre kino produkciu / kino
 • Školský rozhlas
Priestorový zvuk a domáce kino
2/
Priestorový zvuk a domáce kino
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Navrhneme pre Vás kompletný systém domáceho kina s priestorovým zvukom. Ponúkame osvedčené značky s najnovšími dekódermi priestorového zvuku Dolby Atmos. Ponúkané zariadenia umožňujú naplno využiť aktuálny trend inteligentných multizón a ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu. Samozrejmosťou je pripojenie k inteligentnej elektroinštalácii, 3D/4K video s podporou konverzie videa a hlavne špičkové koncové zosilňovacie stupne s minimálnym skreslením.

Dolby Atmos®

Dolby Atmos je nový zvukový štandard, ktorý bol len donedávna výsadou najmodernejších kinosál. Vďaka rýchlemu pokroku v oblasti audio systémov si tento pôžitok z dokonalého zvuku môžete dopriať aj u vás doma. Tento najmodernejší a najvernejší zvukový zážitok vás vytiahne z obyčajného okamihu a prenesie priamo do deja filmového plátna.

Projekcia a LED panely
3/
Projekcia a LED panely
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Ponúkame projekčnú techniku, jej návrh a inštaláciu podľa druhu určenia. Môže sa jednať o projekčný systém pre školy, konferenčné miestnosti, pre špičkové domáce kino, alebo kino. Podpora vysokého rozlíšenia FullHD je štandardom ku každej rade projektorov. Špičkové zariadenia pre kino ponúkajú 4K rozlíšenie a 3D obraz ako znak výnimočnosti.  Ku kvalitnej projekcii patrí aj kvalitné plátno. Druh plátna ako aj jeho rozmery sa navrhnú v závislosti od druhu projektoru, určenia a veľkosti miestnosti kde bude projekcia inštalovaná.

LED panely ponúkame vo viacerých vyhotoveniach. Môže sa jednať o spätnú projekciu pre koncertné sály, open stage, kultúrne podujatia, alebo o panely určené pre nonstop prevádzku napr. ako informačný panel alebo reklamný panel umiestnený napr. na budove. Rozmery a tvary LED panelov sú škálovateľné a v prípade, že si nevyberiete z našej širokej ponuky je možné vyrobiť panel na mieru pre Vás v požadovanej kvalite, rozmeroch a funkciách.

3D / 4K zobrazenie
4/
3D / 4K zobrazenie
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Pomôžeme Vám pri výbere špičkových technológií pre 3D obraz a 4K/5K zobrazenie. Navrhneme Vám podporné zariadenia a príslušenstvo k týmto technológiam tak, aby ste zo svojich zariadení vyžmýkali maximum a boli pripravený aj na ďalší upgrade funkcií a schopností Vašich zariadení.

Existuje niekoľko techník pre výrobu a zobrazenie 3D pohyblivého obrazu. Základným požiadavkom je vyrovnané zobrazenie obrázkov, ktoré sú filtrované zvlášť pre ľavé a pravé oko. K dosiahnutiu tohto cieľa sú využívané dve stratégie. Prvou je, že divák musí mať pri pozeraní špeciálne 3D okuliare, ktoré filtrujú snímky pre každé oko samostatne. Druhou je možnosť rozdeliť obrázky pomocou svetla, divák tak nemusí používať pri sledovaní žiadne  okuliare. Medzi bežne používané technológie patrí :

 • Anaglyphic 3D s červeno azurovými sklami
 • Polarizovane 3D s pasívne polarizovanými sklami
 • Alternate rame sequencing s aktívnymi 3D okuliarmi
 • HMD ( Head-mounted display)

4K video je nový štandard pre rozlíšenie obrazu. V bežne používanom formáte obrazu 16:9 je rozlíšenie videa 4096×2304 pixelov. Počet pixelov v tomto prípade je približne 9437 tisíc pixelov ( 9,437 MPix ). Ak by sme označili 4K tým istým spôsobom ako predchádzajúce formáty ( 360p, 720p, 1080p, atď. .. ) označili by sme ho asi ako 2304p. Detaily a kvalita zobrazenie v 4K dosahuje nevídaných rozmerov a v porovnaní s FullHD zobrazením je skoro neuveriteľná.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si o všetkých naších
aktivitách na blogu.

3D obraz
Čítať celý článok
3D obraz
 • 21.03.2016
 • 0
Reproduktorová sústava je zariadenie na premenu elektrického signálu z audio zariadení na počuteľný zvuk. Reproduktorové sústavy sa používajú pre ozvučenie vo frekvenčnom pásme počuteľnom pre ľudské ucho
Priestorový zvuk
Čítať celý článok
Priestorový zvuk
 • 15.03.2016
 • 0
Zvuk je pozdĺžne mechanické vlnenie v látkovom prostredí schopné vyvolávať v uchu sluchový vnem. Frekvencia zvuku sa nachádza v rozpätí od 20 Hz – 20 kHz. Mimo týchto hraníc človek zvuk nevníma.
Zázraky vedy – Ide to na vodu !
Čítať celý článok
Zázraky vedy – Ide to na vodu !
 • 10.03.2016
 • 0
Nepredstaviteľný potenciál vodíkového generátora. Priama hrozba pre krajiny OPEC a fosílne palivá. Zelená energia na dosah. Reálne perpetu mobile ?