Audiovizuálna technika ovládaná komfortne z jedného miesta

Firma NET4ALL vypracuje projekt a následne zrealizuje inštaláciu multimediálnej techniky  pre Váš domov, firmu, alebo verejný priestor. Garantujeme kvalitnú realizáciu a komfort ovládania z jedného ovládacieho panelu pre všetky naše riešenia.

Naši experti majú okrem technických zručností množstvo skúseností so situáciami, keď treba skĺbiť efektívnosť riešenia, stavbárske normy, ale aj estetickú stránku projektu. Ak nemáte ešte kompletnú predstavu o zariadeniach a funkcionalite, určite sa obráťte na nás a my Vám radi poradíme a navrhneme také riešenie, ktoré presne potrebujete. Od Vás na začiatok očakávame približnú predstavu a finančný rozpočet.

Multimédia pre Váš domov

V súkromnom sektore sa špecializujeme na inštaláciu domácich kín a komplexných TV systémov. Dbáme na funkčnosť integrovaných zariadení, preto venujeme zvýšenú pozornosť programovaniu ovládania. Vždy Vám ukážeme ako používať nainštalovanú techniku, aby ste potenciál vášho domáceho kina využívali naplno. Okrem týchto, pre nás samozrejmých služieb, Vám ukážeme  aj možnosti budúceho rozšírenia, ktoré máte k dispozícii.

V našej ponuke nájdete aj najmodernejšie technológie, ktorých dostupnosť pre domácnosti bola pred nedávnom nemysliteľná. Systém Dolby Atmos Vám prinesie dokonalý zvuk bez nežiadúcich skreslení. V závislosti od požiadaviek klienta vieme nainštalovať 3D zobrazovacie jednotky, ale aj obrazovky s najvyšším rozlíšením 4K a preniesť zážitok z kina do vášho domova.

Multimédia pre firmy

Vo firemnom sektore sa zameriavame na ozvučenie firemných a verejných priestorov. Ozvučujeme, hotely, bary, kiná, fitness centrá, obchodné priestory a verejné inštitúcie.  Stále obľúbené sú veľkoplošné LED obrazovky zvyčajne využívané na komerčné a propagačné účely. Zabezpečujeme techniku aj pre obecné rozhlasy a komunikačné systémy vo firmách. Naše riešenia poskytujú možnosť ovládať multimédia z jedného miesta.  Tento systém je využívaný napríklad v hoteloch v rámci správy video obsahu v hotelových izbách. Ďalej sú to populárne obrazovky pred bežiacimi pásmi vo fitness centrách, ktorých obsah sa dá plne zautomatizovať a riadiť z jedného zariadenia.

Ozvučenie
1/
Ozvučenie
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Navrhneme a zrealizujeme ozvučenie vašich priestorov a objektov. Naprojektujeme presné riešenie, ktoré bude finančne výhodné a bude zodpovedať vašim možnostiam. Našu prácu oceníte či už sa jedná o ozvučenie domácnosti, kancelárie, konferenčnej miestnosti, diskotéky, kina, baru, alebo obecného rozhlasu. Do vášho nového audio systému môžeme implementovať najnovšie technológie pre priestorový zvuk alebo HIFI. Rozhodnutie, aký systém si vyberiete je len na Vás.

 • Domáce kino
 • Obecný a mestský rozhlas
 • Polyfunkčné objekty
 • Nočné kluby / diskotéky
 • Bary a pohostinstvá
 • Konferenčné miestnosti
 • Objekty pre kino produkciu / kino
 • Školský rozhlas
Priestorový zvuk a domáce kino
2/
Priestorový zvuk a domáce kino
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Navrhneme pre Vás kompletný systém domáceho kina s priestorovým zvukom. Ponúkame osvedčené značky s najnovšími dekódermi priestorového zvuku Dolby Atmos. Ponúkané zariadenia umožňujú naplno využiť aktuálny trend inteligentných multizón a ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu. Samozrejmosťou je pripojenie k inteligentnej elektroinštalácii, 3D/4K video s podporou konverzie videa a hlavne špičkové koncové zosilňovacie stupne s minimálnym skreslením.

Dolby Atmos®

Dolby Atmos je nový zvukový štandard, ktorý bol len donedávna výsadou najmodernejších kinosál. Vďaka rýchlemu pokroku v oblasti audio systémov si tento pôžitok z dokonalého zvuku môžete dopriať aj u vás doma. Tento najmodernejší a najvernejší zvukový zážitok vás vytiahne z obyčajného okamihu a prenesie priamo do deja filmového plátna.

Projekcia a LED panely
3/
Projekcia a LED panely
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Ponúkame projekčnú techniku, jej návrh a inštaláciu podľa druhu určenia. Môže sa jednať o projekčný systém pre školy, konferenčné miestnosti, pre špičkové domáce kino, alebo kino. Podpora vysokého rozlíšenia FullHD je štandardom ku každej rade projektorov. Špičkové zariadenia pre kino ponúkajú 4K rozlíšenie a 3D obraz ako znak výnimočnosti.  Ku kvalitnej projekcii patrí aj kvalitné plátno. Druh plátna ako aj jeho rozmery sa navrhnú v závislosti od druhu projektoru, určenia a veľkosti miestnosti kde bude projekcia inštalovaná.

LED panely ponúkame vo viacerých vyhotoveniach. Môže sa jednať o spätnú projekciu pre koncertné sály, open stage, kultúrne podujatia, alebo o panely určené pre nonstop prevádzku napr. ako informačný panel alebo reklamný panel umiestnený napr. na budove. Rozmery a tvary LED panelov sú škálovateľné a v prípade, že si nevyberiete z našej širokej ponuky je možné vyrobiť panel na mieru pre Vás v požadovanej kvalite, rozmeroch a funkciách.

3D / 4K zobrazenie
4/
3D / 4K zobrazenie
Zaujali Vás naše služby ?

V prípade záujmu o bližšie informácie, možnostiach realizácie alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Mobil: +421 907 979 226
Email: info@net4all.sk

Pomôžeme Vám pri výbere špičkových technológií pre 3D obraz a 4K/5K zobrazenie. Navrhneme Vám podporné zariadenia a príslušenstvo k týmto technológiam tak, aby ste zo svojich zariadení vyžmýkali maximum a boli pripravený aj na ďalší upgrade funkcií a schopností Vašich zariadení.

Existuje niekoľko techník pre výrobu a zobrazenie 3D pohyblivého obrazu. Základným požiadavkom je vyrovnané zobrazenie obrázkov, ktoré sú filtrované zvlášť pre ľavé a pravé oko. K dosiahnutiu tohto cieľa sú využívané dve stratégie. Prvou je, že divák musí mať pri pozeraní špeciálne 3D okuliare, ktoré filtrujú snímky pre každé oko samostatne. Druhou je možnosť rozdeliť obrázky pomocou svetla, divák tak nemusí používať pri sledovaní žiadne  okuliare. Medzi bežne používané technológie patrí :

 • Anaglyphic 3D s červeno azurovými sklami
 • Polarizovane 3D s pasívne polarizovanými sklami
 • Alternate rame sequencing s aktívnymi 3D okuliarmi
 • HMD ( Head-mounted display)

4K video je nový štandard pre rozlíšenie obrazu. V bežne používanom formáte obrazu 16:9 je rozlíšenie videa 4096×2304 pixelov. Počet pixelov v tomto prípade je približne 9437 tisíc pixelov ( 9,437 MPix ). Ak by sme označili 4K tým istým spôsobom ako predchádzajúce formáty ( 360p, 720p, 1080p, atď. .. ) označili by sme ho asi ako 2304p. Detaily a kvalita zobrazenie v 4K dosahuje nevídaných rozmerov a v porovnaní s FullHD zobrazením je skoro neuveriteľná.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si o všetkých naších
aktivitách na blogu.

Inteligentná domácnosť
Čítať celý článok
Inteligentná domácnosť
 • 08.08.2020
 • 0
Máte záujem zjednodušiť a uľahčiť si život vo svojej domácnosti? Moderným riešením je takzvaný smarthome, teda inteligentná domácnosť. Vďaka inteligentným inštaláciám dokážete ovládať vykurovanie, osvetlenie, tienenie, chladenie, elektroinštaláciu, vodu, plyn a mnoho ďalšieho ako napríklad zámky na dverách, zavlažovací systém, poprípade kamery. Všetko budete mať pod kontrolou a bez zbytočnej námahy. Nie je to hudba budúcnosti ani vychytávka pre „vyvolených“ S inteligentovou domácnosťou sa dnes nemusíte stretnúť len v sci-fi filmoch či hriešne drahých vilách, ale môžete si ju naplánovať už pri projekte vášho rodinného domu alebo rekonštrukcii domu či bytu. Získate tak riešenie, ktorým ušetríte svoj čas, pretože mnohé veci budú ovládané automaticky za vás, ale presne podľa vašich predstáv. Aké sú výhody inteligentnej domácnosti? Praktickosť smart riešenia ovládania domácnosti znamená komfort a pohodlie pre jeho užívateľa. Zmysel inteligentnej domácnosti tkvie v automatizácii riadenia jednotlivých spomínaných prvkov v domácnosti. To je možné dosiahnuť inteligentnou inštaláciou, teda kabelážou. Nemalou výhodou, ktorá určite hovorí v prospech moderného riešenia ovládania domácnosti je úspora, pretože správnym nastavením je možné ušetriť financie na energiách. To je najlepšie riešiť priamo s odborníkmi a technikmi, ktorí sa prispôsobia vašim požiadavkám a vyberú pre vás najvhodnejšie a najekonomickejšie riešenie. Plusom je tiež zabezpečenie bezpečnosti pri chode domácnosti. Takéto ovládanie vami zvolených prvkov (najmä kúrenie, voda, plyn, osvetlenie, klíma, bezpečnostné prvky a iné) je prispôsobené vašim požiadavkám, ušetrí čas a v konečnom dôsledku uľahčí život. Zvýši Vám tak viac priestoru pre rodinu, zábavu či hobby.
Tlačidlá pre inteligentný dom
Čítať celý článok
Tlačidlá pre inteligentný dom
 • 03.08.2020
 • 0
Tlačidlá pre inteligentný dom alebo smart home je stále viac populárnym riešením bývania. Má svoje neodškriepiteľné výhody v podobe uľahčenia udržiavania chodu domácnosti, zabezpečenie bezpečia, úspory času či financií. Princíp inteligentnej domácnosti a jej ovládania Zmysel inteligentného ovládania jednotlivých prvkov v domácnosti je v tom, aby boli zautomatizované. Riadenie smart home môže byť či už prostredníctvom tlačidiel na stenách alebo najčastejšie cez rozličné aplikácie v telefónoch alebo tabletoch. Tlačidlá pre inteligentný dom Pod kontrolou môžete mať vo svojom dome prakticky všetko. Prioritne ide o osvetlenie, elektrinu, vodu, kúrenie, ale aj klimatizáciu, otváranie vstupných brán, kamerový systém alebo audiovizuálnu techniku. To všetko je riadené centrálne cez rôzne tlačidlá, integrované ovládacie panely, TV, smartphone alebo tablet. Prečo je smart ovládanie tak obľúbené Odpoveď je viac ako jasná. Pomocou jednoduchých krokov a stlačení tých správnych tlačidiel či jednoduchých klikov v aplikácii máte hneď postarané o to, čo potrebujete. Napríklad vypnúť svetlo v celom dome, predhriať si miestnosti v treskúcej zime, vypnúť kúrenie podľa potreby alebo stopnúť zavlažovanie, keď začne pršať. Takto domácnosť značne ušetrí za energie. Smart riešenie má aj svoj nadštandard napríklad v podobe otvorenia brány pri vstupe auta do garáže, zapnutia hudby alebo stlmenia intenzity osvetlenia. Zjednodušenie činnosti v domácnosti, úspora času a financií sú jasné dôvody, prečo je inteligentná domácnosť vyhľadávaným riešením.
Slaboprúdové rozvody
Čítať celý článok
Slaboprúdové rozvody
 • 27.07.2020
 • 0
Kde všade sa slaboprúdové rozvody aplikujú? Ako sa využívajú? Všetko čo potrebujete vedieť o rozdieloch medzi slabo a silnoprúdovými rozvodmi sa dozviete v tomto článku. Na čo sa používajú slaboprúdové rozvody? Hneď v úvode si musíme ujasniť, na čo konkrétne sa slabo prúdové rozvody využívajú. Podobne ako silno prúdové rozvody, tvoria základnú súčasť elektroinštalačných prác. Slaboprúdové rozvody a kabeláž slúžia na prenos dát a informácií. Na rozdiel od silnoprúdových rozvodov, ktoré privádzajú jednofázový a trojfázový prúd od elektrickej prípojky do objektu, pri ktorých ide najmä o káblové vedenia do 22 kV, káblové prípojky NN/VN, transformátorové stanice, elektroinštalácie technologických zariadení a liniek, motorové pohony v priemysle, svetelné a zásuvkové rozvody či elektrické vykurovanie. Kde všade majú slaboprúdové rozvody svoje uplatnenie a opodstatnenie? Dá sa povedať, že slaboprúdové rozvody sú využívané takmer všade. Či už ide o rodinný dom, panelák, bytovku alebo administratívnu budovu či výrobnú halu. Používajú sa napríklad pri dátových, televíznych rozvodoch, komunikačných kanáloch, počítačovej sieti, audiovizuálnej technike (FM rádia, LCD televízory, domáce kino), kamerových systémoch alebo protipožiarnej ochrane či zabezpečovacom systéme, jednoducho povedané všade tam, kde je potrebné byť smart. Slaboprúdové inštalácie sa tykajú exteriéru rovnako ako interiéru. Dôležitosť slaboprúdovej kabeláže Slaboprúdové rozvody sú dnes nemenej dôležité, či už pre domácnosť, polyfunkčné objekty alebo do firmy ako tie silnoprúdové. Stávajú sa čoraz viac komplikovanejšími, preto by mala byť ich inštalácia v rukách odborníkov, ktorí dokážu zabezpečiť fundovanú kabeláž a následne aj servis.