Radioreléové spoje

SIAE Microelettronica S.p.A. je medzinárodne uznávaný výrobca špičkových produktov a riešení pre bezdrôtové riešenia a mikrovlnné rádiové systémy. Spoločnosť sa za viac ako 63 rokov svojej existencie prepracovala medzi absolútnych lídrov vo svojom obore. Svojím inovatívnym prístupom a neustalým zvyšovaním kvality produktov, udáva trend na poli bezdrôtových riešení. Ponuka produktov zahŕňa špičkové mikrovlnné spoje v pásmach od 6GHz - 80GHz, spolu s portfóliom produktov zahrňajúcich multiplexory, sieťové prepínače, brány a systém pre sieťový manažment. 

SIAE ALFOPlus

Popis produktu:

SIAE ALFOplus je rada produktov, vo vyhotovení full outdoor a pracujúca vo frekvenciách 7/8, 11, 13/15, 17, 18/23, 24, 26, 38, 42 GHz. Frekvencie 17 GHz a 24 GHz sú v Slovenskej a Českej republike definované ako voľné pásma a nepodliehajú licenčným poplatkom a schvaľovaciemu procesu čo značne urýchľuje výstavbu. Zariadenia tejto rady disponujú garantovanou užívateľskou rýchlosťou 440 Mbps v akomkoľvek type prevádzky ( s kompresiou paketových hlavičiek až 1 Gbps ) a podporuje konfigurácie 1+0 / 1+1 / 2x (1+0). Pokročilá rádiová časť obsahuje bezstratovú ACM, moduláciu v rozsahu 4QAM - 1024QAM, ATP nastaviteľne po 1dB a výkon koncových stupňov až 20 dB. Samozrejmosťou je servisný VoIP kanál, možnosť voľby rozhrania RJ45 alebo SFP. 

SIAE ALFOPlus2

Popis produktu:

SIAE ALFOplus2 je nová rada špičkových produktov, vo vyhotovení full outdoor s integrovaným XPIC, šírkou kanálu až 2 x 112 MHz a dosahovanou kapacitou spoja až  2Gbps. Týmito parametrami sa produkty tejto rady radia medzi absolútnu špičku v rámci prenosových kapacít a spoľahlivosti prevádzky.Samozrejmosťou je bezstratová ACM, modulácia v rozsahu 4QAM - 4096QAM, ATP nastaviteľne po 1dB a výkon koncových stupňov až 30 dB. Integrovaný switch s kapacitou 46 Gbps obsahuje plnú podporu VLAN, L2 VPL, VPLS, H-QOS, traffic shaping, SyncE, MPLS a ďalšie ... .

Zariadenia dovoľujú konfiguráciu : 
* Jedná jednotka - DualCore 1+0/1+1/2+0/XPIC
* Dve jednotky - QuardCore 2+2/4+0/1+1 XPIC/4x4 MIMO. 

Plné frekvenčné pokrytie 6 GHz až 42GHz dovoľuje riešiť akékoľvek aplikácie, ktoré potrebujú vysoké modulačné schémy, pričom dosahuje až 4 Gbps transportnej kapacity a to všetko v jednej kompaktnej jednotke. 

SIAE ALFOPlus80 HD / ALFOPlus80

Popis produktu:

SIE ALFOplus80 HD je rada bezdrôtových riešení Carrier Grade, FDD, Full Outdoor, na štandardnom E-band ponúka n x Gigabit priepustnosť. Zariadenia tejto rady sú ideálnym riešením ako vytvoriť alternatívu k drahým optickým prepojom. ALFOplus 80 HD ponúka kapacitu až do 2,5 Gb/s šírky pásma rádiového signálu s latenciou 5 mikrosekúnd, čo sú parametre optickej trasy. Zariadenie ponúka moduláciu 4QAM - 64QAM a ACM, ABR (Adaptive Bandwidth Rate) a šírku kanála až 1000 MHz s výkonom až 20 dB. ALFOplus80 HD dosahuje vynikajúcu spoľahlivosť a je vysoko výkonná platforma v koncepcii tzv. Full Outdoor. Pracuje vo frekvencii 80 GHz ktorá je v Slovenskej a Českej republike definovaná ako free band - voľné frekvencie a nepodliehajú licenčným poplatkom a schvaľovaciemu procesu čo značne urýchľuje výstavbu.

 

Net4All, s.r.o. - distribútor mikrovlnných RR spojov